Meny

Kontakta oss

Framtid Haga
Entré Hofors, Faluvägen 2, 813 30 HOFORS
Telefon: 0290-771805

Projektledare
Kjell Johansson, VD Entré Hofors
Telefon: 070-560 75 31
E-post: kjell.johansson@hofors.se

Koordinator
Stefan Hallström
Telefon: 070-329 72 50
E-post: stefan@framtidhaga.se

Delprojektledare Gävleborgs E-handelscentrum
Ulric Jansson
Telefon: 070-666 83 20
E-post: ulric@framtidhaga.se

Delprojektledare Företagare För Miljön
Ulla-Karin Enbom
Telefon: 070-665 09 55
E-post: ulla-karin@framtidhaga.se

Delprojektledare Kompetenscentrum E-arkiv 
Kontakt projektkoordinatorn enligt ovan
 

Delprojektledare Näringslänken
Nils Lindkvist
Telefon: 070-414 12 70
E-post: nils@framtidhaga.se

Delprojektledare Trädgårdsstaden steg 1
Patrick Olsson
Telefon: 070-314 13 55
E-post: patrick@framtidhaga.se

*Ditt namn
*E-postadress
*Telefonnummer
*Meddelande